• Wkrótce nowe terminy

Road Show Sungrow 2024

0,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie miejsca

Brak wolnych miejsc na to spotkanie? Zapisz się na listę rezerwową:

  • produktowe 0 , techniczne 1 , praktyczne 2 , sprzedażowe 3
  • Sungrow 0

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Road Show Sungrow

Data: 23.05.2024

Godzina: od 15:30

Gdzie: Hotel Ilonn, ul. Szarych Szeregów 16, Poznań

 

Zastanawiasz się czy produkty marki Sungrow są odpowiednie dla Ciebie lub Twojego klienta? Masz pytania lub wątpliwości odnośnie tej marki, ale nie wiesz kogo zapytać?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie w ramach Road Show Sungow.

 

Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania produktów tej marki, zadania każdego nurtującego pytania oraz uzyskania informacji z pierwszej ręki. W grillowej atmosferze, w gronie ekspertów będziesz mógł wymienić się doświadczeniami oraz spędzić wyjątkowo czas.

Chcielibyśmy, żebyś w pełni wykorzystał spotkanie. Sugerujemy pozostawienie aut w domach i przybycie innymi środkami lokomocji

Co mamy w planie? Sprawdź agendę poniżej:

15:30 Nowoczesne trendy w energii odnawialnej: Skupimy się na najnowszych osiągnięciach i trendach w branży energii odnawialnej, obejmując technologie OZE, gdzie jesteśmy i jak możemy pomóc ( prezentacja ogólna i serwisu).

 

15:45 Wykorzystanie optymalizatorów Sungrow w praktyce: Przejdźmy przez praktyczne zastosowania optymalizatorów Sungrow, omawiając ich zalety, instalację i korzyści dla instalatorów oraz użytkowników końcowych.

 

16:00 przerwa kawowa

 

16:15 Inteligentne rozwiązania dla domu i magazynowanie energii: Wprowadźmy uczestników w świat inteligentnych rozwiązań dla domu opartych na energii odnawialnej oraz omówmy możliwości efektywnego magazynowania energii w systemach domowych.

 

16:45 Innowacje w portfolio Sungrow: Zobaczmy, jak Sungrow stale rozwija swoje portfolio produktów i usług, zapewniając najnowocześniejsze rozwiązania dla klientów.

 

17:15 Przyszłość transportu elektrycznego: Odkryjmy najnowsze trendy i technologie w dziedzinie transportu elektrycznego, w tym samochodów elektrycznych, ich zalety dla środowiska oraz rosnącą rolę zrównoważonego transportu.

 

17:30 przerwa kawowa.

 

17:45 Live Demo Commissioning.

 

19:30 Przewidywane zakończenie spotkania

 

Serdecznie zapraszamy!

 

chat Komentarze (0)

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

lub skorzystaj z naszego formularza

Szkolenie prowadzone przez: