Certyfikowany Instalator HUAWEI - szkolenie przygotowujące

60,27 zł
Brutto
Ilość

 • produktowe 0 , techniczne 1
 • Huawei 0

HUAWEI może przeciętnemu konsumentowi kojarzyć się ze smartfonami, ale marka od ponad 30 lat tworzy elektronikę również z obszaru odnawialnych źródeł energii. Producent wytwarza m.in. falowniki sieciowe, magazyny energii czy optymalizatory mocy. 

Zapisz się na szkolenie i dołącz do grona Certyfikowanych Instalatorów HUAWEI!

Do kogo kierujemy szkolenie?

Szkolenie przygotowujące kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą dowiedzieć się więcej o produktach HUAWEI, poznać sposoby montażu i optymalizacji oraz zostać Certyfikowanymi Instalatorami HUAWEI.

Cel szkolenia

Głównym założeniem kursu jest przekazanie Ci wiedzy dotyczącej produktów, technologii czy sposobów obsługi i konfiguracji urządzeń fotowoltaicznych HUAWEI. Podczas szkolenia nauczysz się obsługi aplikacji, które ułatwią Tobie i Twoim klientom monitoring instalacji PV. Dodatkowo od razu możesz zdać egzamin podstawowy na Certyfikowanego Instalatora HUAWEI. Przyda Ci się wtedy laptop na szkoleniu.

Jakie są korzyści dla Instalatorów Certyfikowanych przez HUAWEI?

 • Certyfikacja potwierdza, że Instalator posiada wymagane umiejętności do instalowania komponentów Smart PV, a producent zweryfikował te umiejętności. Dzięki temu Instalator ma możliwość startowania w przetargach, w których wymagane są specjalne kwalifikacje.
 • Certyfikowany Instalator otrzymuje imienny certyfikat, który wizualnie potwierdza posiadane umiejętności, a także może go wykorzystać do prezentacji swoich kwalifikacji w stosunku do klientów, np. poprzez umieszczenie go na stronie firmy lub w mediach społecznościowych.
 • Dodatkowo, Instalator zostaje dodany do listy Certyfikowanych Instalatorów Huawei, co umożliwia mu dodanie się do Mapy Certyfikowanych Instalatorów Huawei na stronie Huawei Community.

Ogólny plan szkolenia

Czas trwania szkolenia: 10.00–15.00

AGENDA

 1. Uruchomienie i konfiguracja falowników residential.
 2. Optymalizacja wg rozwiązań Huawei.
 3. Uruchomienie i konfiguracja falowników C&I.
 4. Obsługa SmartLoggera.
 5. Obsługa aplikacji do uruchamiania.
 6. Typowe problemy i jak je rozwiązać.
 7. Serwis i wsparcie techniczne.
 8. Egzamin

Podczas szkolenia zapewniamy obiad oraz przerwy na kawę/herbatę.

Corab Akademia – co nas wyróżnia?

Nasz kalendarz szkoleń jest zawsze jawny oraz ustalany z półrocznym wyprzedzeniem. To sprawia, że nie musisz czekać, aż uzbiera się wystarczająca liczba chętnych. Wystarczy, że stawisz się w planowanym terminie na miejscu, aby wziąć udział w kursie.

W Corab Akademii kładziemy nacisk na szkolenia praktyczne. W ten sposób nabędziesz zarówno wiedzę, jak i umiejętności pomocne w codziennej pracy.

Zapisz się na szkolenie i zdobądź praktyczną wiedzę, którą od razu wykorzystasz w swojej pracy.

 

Miejsce szkolenia: 

Szkolenia prowadzimy w 4 stałych lokalizacjach:

 • Olsztyn, Centrum Logistyczne Corab, ul. Bublewicza 8
 • Gliwice, Magazyn Corab, ul. Bojkowska 92
 • Jabłonna, KEZO Centrum Badawcze PAN, ul. Akademijna 27
 • Poznań, Hotel Ilonn, ul. Szarych Szeregów 16
chat Komentarze (13)
Oceń

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

lub skorzystaj z naszego formularza

Szkolenie prowadzone przez: