Corab Akademia

Profesjonalne szkolenia OZE

Corab Akademia to inicjatywa edukacyjna, która powstała pod skrzydłami Corab S.A. w odpowiedzi na potrzeby rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Trzymamy rękę na fotowoltaicznym pulsie, proponując kursantom zdobycie cennego doświadczenia i liczących się na rynku uprawnień.

  • Szkolenia OZE akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego.
  • Kadra szkoleniowa to doświadczeni trenerzy z firmy Corab oraz z firm partnerskich.
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki.
corab-1

Rodzaje szkoleń

W ofercie Corab Akademii znajdziesz profesjonalne szkolenia produktowe, handlowe oraz praktyczne z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz magazynów energii. Posiadamy akredytację Urzędu Dozoru Technicznego dla organizatorów szkoleń OZE, dzięki czemu możemy organizować szkolenia certyfikujące i przypominające. Prowadzimy także wiele szkoleń i webinariów online, aby poszerzać wiedzę instalatorów.

Szkolenia organizujemy także we współpracy z producentami renomowanych marek takich jak Sofar Solar, SolarEdge, Fronius czy Huawei.

gr-1

Praktyczne

gr-2

Produktowe

gr-5

Serwisowe

gr-3

Sprzedażowe

gr-4

Techniczne

gr-6

UDT

banner--1

Centra szkoleniowe

Szkolimy instalatorów w całej Polsce. Zapraszamy do naszych punktów szkoleniowych w 4 miastach. Profesjonalne sale szkoleniowe, doskonałe zaplecze, sprzęt umożliwiający uczestnikom praktyczny warsztat oraz świetna lokalizacja i dojazd.

Organizujemy również szkolenia zamknięte na indywidualne zamówienie
w dowolnej lokalizacji.

Sprawdź ofertę szkoleń
training_places_map

Olsztyn

Centrum Logistyczne Corab

ul. Bublewicza 8

Jabłonna

KEZO Centrum Badawcze PAN

ul. Akademijna 27

Gliwice

Magazyn Corab

ul. Bojkowska 92

Poznań

Ilonn Hotel

ul. Szarych Szeregów 16

corab-1

Akademia w liczbach

8000+
Przynajmniej tylu uczestników wzięło udział w naszych szkoleniach
30+
Przynajmniej tylu partnerów angażujemy w nasze szkolenia
30+
Lat doświadczenia
w biznesie
i promowaniu
dobrych praktyk
760+
Sumaryczna liczba spotkań edukacyjnych na przestrzeni lat

Nasi trenerzy

Gwarantujemy szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów z firmy Corab oraz naszych partnerów, którzy są wiodącymi firmami na świecie w branży OZE. Oprócz wiedzy praktycznej, którą można zdobyć podczas szkoleń, zyskujesz też dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań.

Norbert Garela

Kierownik działu wsparcia technicznego w Corab S.A.

Koordynuje pracą działu wsparcia technicznego w Corab S.A., zapewniając odpowiednią obsługę serwisową klientom. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej.

Michał Elertowicz

Technical Marketing Manager Poland

Od czasu studiów zawsze blisko tematów OZE. Obecnie w SolarEdge pomaga klientom w sprawach technicznych, wprowadzeniu i rozwoju produktów SE dla rynku Polskiego, otwieraniu nowych rynków. Mocno skupiony na innowacyjności - zaangażowany w dążenie do doskonałości.

Gaweł Główczyk

Field Application Engineer, Enphase Energy

Posiada kilkuletnie doświadczenie inżynierskie i projektowe w branży fotowoltaicznej. Wspiera instalatorów podczas ich pierwszych instalacji, jak również jest odpowiedzialny za szkolenia z zakresu nowych produktów, oprogramowania oraz wszelkich innych kwestii technicznych związanych z rozwiązaniami Enphase.

Tomasz Lipiński

Solutions Manager

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Od 2012 roku zdobywał doświadczenie w branży elektrycznej i elektroenergetycznej pracując jako asystent projektanta oraz inżynier budowy sieci oraz instalacji elektrycznych niskiego, średniego oraz wysokiego napięcia. Od 2014 roku współtworzył dział techniczny firmy zajmującej się dystrybucją, wsparciem technicznym i szkoleniowym oraz serwisem profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej. Koncentrował swoją pracę na zagadnieniach dotyczących badania ochrony przeciwporażeniowej instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, obiektów i linii elektroenergetycznych, a także bezpieczeństwa i efektywności instalacji fotowoltaicznych. Od 2022 roku w zespole Photomate Polska odpowiedzialny jest za wsparcie techniczne Klientów oraz poszerzanie ich wiedzy i kompetencji w ramach realizowanych projektów. Jest autorem wielu publikacji branżowych oraz przeprowadził ponad 300 szkoleń technicznych w tematyce m.in. badania ochrony przeciwporażeniowej instalacji niskiego napięcia, sprawdzania bezpieczeństwa i efektywności instalacji fotowoltaicznych czy pomiarów rezystancji uziemień / napięć rażenia obiektów elektroenergetycznych.

Michał Kściuczyk

Technical Sales Advisor Solar Energy

Absolwent Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach. Zdobyte wykształcenie w automatyce i aparaturze kontrolno-pomiarowej wykorzystywał zawodowo przez kilkanaście lat instalując linie technologiczne w zakładach przemysłowych. W 2005 ukończył studia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej o specjalizacji Informatyka w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem. W firmie Fronius Polska Sp. z o.o. pracuje od początku od 3 lat jako pracownik działu Wsparcia Technicznego. Od 2021 roku realizuje się w zakresie Technicznego Wsparcia Sprzedaży. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na szkoleniach technicznych dla Instalatorów.

Krzysztof Swół

Product Manager na rynek polski w Sungrow

Karierę w fotowoltaice rozpoczął u dystrybutora rozwiązań PV, gdzie zdobywał doświadczenie na stanowiskach inżyniera wsparcia technicznego, projektanta i instalatora instalacji fotowoltaicznych. W Sungrow zajmuje się rozwojem produktu, szkoleniami oraz doradztwem z zakresu fotowoltaiki i magazynowania energii. Dawid jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Zbigniew Gwarek

Sales/Technical Support Engineer w DEHN Polska

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku maszyny i urządzenia w energetyce (studia inżynierskie), elektroenergetyki (studia magisterskie). Obecnie od ponad 5 lat doradca techniczny/inżynier sprzedaży w DEHN, kwalifikowany specjalista UDT - OZE, elektryk – pomiarowiec, od ponad 7 lat związany z rynkiem OZE

Artur Kalinowski

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Corab S.A.

Absolwent mechatroniki. od 2015 roku związany z energetyką, mechaniką i automatyką. W Corab S.A. na co dzień stara się rozwiązywać problemy branży fotowoltaicznej w Polsce i nie tylko, a dodatkowo edukuje instalatorów dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w Corab Akademii.

Michał Kotkowski

Menadżer Techniczny Sprzedaży w SMA Solar Technology A.G.

Posiada 10-letnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej. Zajmuje się wsparciem technicznym dla instalatorów na terenie całego kraju. Swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami dzieli się podczas szkoleń technicznych dotyczących falowników z segmentu mikroinstalacji do 50kW.

Adrian Demczuk

Kierownik Działu Konstrukcyjno- Technologicznego

W Corab na co dzień kieruje Działem Konstrukcyjno-Technologicznym w zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach.

Michał Kłos

Menedżer produktu, trener w Sungrow

Międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie inżynierii elektrycznej, obejmujące projektowanie, wykonawstwo, zarządzanie projektami, rozwój biznesu i wsparcie przedsprzedażowe dla klientów, w tym m.in. w zakresie fotowoltaiki, systemów zasilania, konwersji i magazynowania energii oraz systemów ładowania samochodów elektrycznych.

Dawid Waligóra

Product Manager na rynek polski w Sungrow

Karierę w fotowoltaice rozpoczął u dystrybutora rozwiązań PV, gdzie zdobywał doświadczenie na stanowiskach inżyniera wsparcia technicznego, projektanta i instalatora instalacji fotowoltaicznych. W Sungrow zajmuje się rozwojem produktu, szkoleniami oraz doradztwem z zakresu fotowoltaiki i magazynowania energii. Dawid jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Andrzej Książkiewicz

Starszy Specjalista ds. Elektroenergetyki w Dziale Energetyki i Jakości Energii Elektrycznej

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej. W latach 2008-2019 pracował w Zakładzie Urządzeń Rozdzielczych i Instalacji Elektrycznych w Instytucie Elektroenergetyki Politechniki Poznańskiej. Od 2019 pracuje w firmie Astat Sp. z o.o. w Dziale Energetyki i Jakości Energii Elektrycznej w Przemyśle, gdzie zajmuje się m.in. filtrami aktywnymi i pasywnymi wyższych harmonicznych, kompensacją mocy biernej oraz analizatorami jakości energii elektrycznej. W 2017 roku uzyskał stopień naukowy doktora w dyscyplinie naukowej Elektrotechnika i specjalności Urządzenia elektryczne. Jest członkiem Stowarzyszenia Elektryków Polskich, wiceprezesem zarządu koła nr 5 działającego przy Politechnice Poznańskiej, a także członkiem kolegium Sekcji Urządzeń i Instalacji Elektrycznych OP SEP. Jest autorem i współautorem szeregu publikacji naukowych, opinii sądowych i ekspertyz dla przemysłu.

Wojciech Skwarcewicz

Area Account Manager - SolarEdge Technologies

MBA ENERGETYKA Od 1995 roku nieprzerwanie pracował w branży inwestycyjnej związanej z logistyką magazynową, transportem wewnętrznym, budową stacji ładowania baterii startowych i trakcyjnych. Pracował między innymi w takich firmach jak: Wandalex (obecnie WDX), Stow International, Fronius Polska i Fronius International. W branży fotowoltaicznej od 2019 roku. Do Solaredge przyszedł bezpośrednio z Tauron Sprzedaż z działu fotowoltaicznego. Zawsze zainteresowany najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Prywatnie uwielbia turystykę górską.

Maciej Juźwik

Ekspert ds. fotowoltaiki

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej w specjalności elektrotechnologie. Realizator wielu wdrożeń w Polsce w zakresie fotowoltaiki, kierownik zespołu Laboratorium Fotowoltaiki Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, wykładowca na wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych m. in. dla: Polsko Niemieckiej Izby Gospodarczej w Monachium, Eneos Sp. z o.o. grupa Enea, Spółki PKP Energetyka, Tauron Sprzedaż Sp. z o.o., Gebruder Peters Gebäudetechnik GmbH.

Marek Rodziewicz

Trener Corab Akademii

Specjalista od Corab Encor

Krystian Bartołd

Trener sprzedaży w Corab S.A.

Trener sprzedaży w Corab S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa energetycznego oraz optymalizacji kosztów dystrybucyjnych. Pracował w spółkach obrotu energią jako analityk, doradca oraz szkoleniowiec. Przez cztery lata był ekspertem ds. Kluczowych klientów w jednej z największych Polskich firm instalatorskich branży OZE. Trener biznesu - absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Kamil Adamczyk

Solutions Manager Photomate

Inżynier odnawialnych źródeł energii z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Specjalista w dziedzinie fotowoltaiki, magazynowania energii i pomp ciepła. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w kraju i za granicą, wspierając klientów. W firmie Photomate pełni funkcje Solution Managera.

Ivan Petranca

Przedstawiciel BYD

Wykształcenie we Włoszech, Niemczech i Polsce, specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa, kilkuletnie doświadczenie we wsparciu technicznym dla znanych firm z branży telekomunikacyjnej. Obecnie pracuje dla EFT Systems w dziale wsparcia technicznego dla systemów akumulatorowych BYD.

Tomasz Racki

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydział Elektryczny, absolwent studiów II stopnia Polish Open University oraz studiów MBA. Od 1994 zdobywał doświadczenie w branży elektrycznej i elektroenergetycznej pracując jako elektroenergetyk, asystent w pracowni projektowej, a następnie jako mistrz Służb Energetycznych Utrzymania Ruchu w jednym z największych zakładów przemysłowych w Polsce. Od 1999 współtworzył Dział Techniczny w firmie Schrack Technik, a od 2006 roku był szefem Działu Technicznego i Marketingu. Od 2000 roku jest autorem wielu artykułów w publikacjach branżowych z zakresu elektrotechniki oraz współtwórcą jednej z pierwszych na rynku nakładki na Auto Cad do projektowania instalacji elektrycznych. Doświadczony szkoleniowiec z zakresu aparatury niskiego napięcia, fotowoltaiki, systemów teleinformatycznych, aparatów elektrycznych oraz norm branżowych. Ekspert w zakresie ochrony przeciwporażeniowej, członek Stowarzyszenia Polskich Energetyków oraz Stowarzyszenia Polskich Energetyków i Ekologów. Od ponad dziesięciu lat, członek państwowej komisji kwalifikacyjnej powołanej przez Prezesa URE.

Opinie
naszych kursantów

Dariusz Turek

Właściciel Firmy Etikon.pl

Z największą przyjemnością polecamy ofertę Akademii Corab. Korzystamy z niej ilekroć zatrudniamy nowych pracowników, bądź pokazuje się coś nowego w ofercie. Szkolenia są bardzo merytoryczne oraz prowadzone przez doświadczonych trenerów.

Tomasz Pijarczyk

Członek Zarządu Bison Energy Sp. z o. o.

Szkolenia prowadzone w Akademii Corab promują rzetelne wykonawstwo oraz dobre praktyki instalacyjne, pozwalają zapoznać się z nowościami technologicznymi i produktowymi, a także zdobywać stosowne uprawnienia i certyfikaty. Nasi pracownicy bardzo sobie cenią jakość prowadzonych szkoleń, zakres przedstawionej wiedzy i kompetencje prelegentów.

Marek Brzozowski

Właściciel firmy Elektro-Instalator

Szkolenie przeprowadzone zostało bardzo profesjonalnie z wykorzystaniem technik warsztatowych. Ćwiczenia jak i wykłady zostały pozytywnie ocenione przez naszych pracowników. Sprzyjające nauce atmosfera szkolenia spowodowała, że uczestnicy zostali zachęceni do dalszej owocnej pracy.

Anonim

...

Bardzo dobrze zorganizowane szkolenie. Część teoretyczna jest dość przejrzysta, trener dobrze włada materiałem. Część praktyczna jest wystarczająco jasna.

Anonim

...

Polecamy serdecznie szkolenie z zakresu konstrukcji montażowej. Wszystko sprawnie, czytelnie i profesjonalnie.

Anonim

...

Bardzo ciekawe szkolenie wiele nowych przydatnych rozwiązań soleredge dowiedziałem się. Miła atmosfera . Polecam

Anonim

...

Co tu pisać. Polecam wszystkim korzystanie z szkoleń. Można wiele się dowiedzieć a wiedza jest podstawą działania i jest warta każdych pieniędzy.

Dariusz Andrzejewicz

...

Szkolenie w miłej atmosferze. Sprawnie, konkretnie i na temat. Odpowiadają na każde zadane pytania. Polecam.

Anonim

...

Skondensowana dawka wiedzy praktycznej i merytorycznej. Doskonała atmosfera i przygotowanie logistyczne. Polecam.

Cezary Budzinski

...

Bardzo rzeczowe szkolenie dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej,sprawna organizacja polecam każdemu z branży,na pewno skorzystam z innych szkoleń.

Anonim

...

Szkolenia przeprowadzono w sposób profesjonalny. Prowadzący rzetelnie i bardzo przystępnie omówił nie tylko ofertę firmy ale również parataktyczne zagadnienia.

Anonim

...

Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie i kompetentnie. Osoba prowadząca posiada dużą wiedzę w temacie, odpowiada na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnia.

Anonim

...

Bardzo przyjemne szkolenie dużo praktycznych zagadnień rozwiązanych

Anonim

...

Szkolenie w miłej atmosferze, profesjonalnie i rzeczowo.

Adam Bernacik

...

Bardzo dobre szkolenie, duża wiedza prowadzących z praktyką. Świetna organizacja.

Anonim

...

Dobre szkolenie, można dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

Anonim

...

Polecam szkolenia organizowane przez Corab. Świetna organizacja i ciekawa atmosfera. Zawsze można poznać ciekawych ludzi.

Andrzej Maziuk

...

Na szkoleniu można dopytać się o szczegóły konfiguracji falownika i magazynu. Polecam wszystkim chcącym mieć głębsze rozeznanie co do oferty firmy Sungrow.

Anonim

...

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam

Anonim

...

Szkolenie prowadzone przez specjalistę na wysokim poziomie. Polecam wszystkim zainteresowanym pomiarami to szkolenie

Anonim

...

Superanckie szkolenie

Anonim

...

Szkolenie jak zawsze na wysokim poziomie. Żadne pytanie nie zostało pozostawione bez odpowiedzi. Duże nastawienie na aktywność uczestników szkolenia.

Anonim

...

Bardzo ciekawe szkolenie. Panowie z Webasto z dużą wiedzą. Formuła otwartego szkolenia z możliwością zadawania pytań na bieżąco bardzo mi się podoba.

Anonim

...

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, organizator - firma CORAB - pełen profesjonalizm, szczerze polecam.

PHU MIMAR MICHAŁ MARCHELA PHU MIMAR MICHAŁ MARCHELA

...

Konkretnie i Rzeczowo. Wszystkim polecam.

Anonim

...

Bardzo dobre szkolenie w miłej atmosferze, polecam

Anonim

...

Główny cel tego szkolenia to usystematyzowanie wiedzy na temat produktów Huawei , i w tym zakresie spełnia oczekiwania. Dziki niemu bez problemu zdaliśmy test.

Anonim

...

Mega informacyjnie, szkolenie będę korzystne dla wszystkich instalatorów, po 5 latach doświadczenia jeszcze nauczyłem się nowemu. Dziękuje bardzo! Pozdrawiam.

Anonim

...

Rzeczowa, w miłej atmosferze

JR ENERGY Jarosław Reńda JR ENERGY Jarosław Reńda

...

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalmy, prowadzący merytoryczny, sala klimatyzowana, wyposażona w multimedia, Ciastka, kawa, soki smaczne.

Andrzej Maziuk

...

Świetna okazja do zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości. Polecam.

Wiesław Piotrowski

...

Dobrze przeprowadzone szkolenie oraz bardzo dobrze wyposażona baza do przeprowadzania tego typu szkolen

Arkadiusz Nauka

...

Super szkolenie

Anonim

...

Wysoki poziom wiedzy i zaangażowania ze strony firmy Corab. Przekazano nam przydatne informacje, a powstała dyskusja pozwoliła rozwiać wątpliwości.

Ryszard Grzelak

...

Witam Jestem zadowolony z przeprowadzonego szkolenia. Pozdrawiam Ryszard Grzelak

Dominik Pacuk

...

Bardzo rzeczowo i w pełni profesjonalnie!

Dominik Pacuk

...

Polecam! Spora ilość wiedzy na temat elektromobilności i rozwiązań producenta!

PV Sun Michał Monczewski PV Sun Michał Monczewski

...

rewelacyjne szkolenie. na początku wprowadzenie w sytuacje na rynku. później stricte produkt i jego aspekty techniczne.

Anonim

...

Można dużo 'wynieść' ze szkolenia. Polecam jak najbardziej.

Anonim

...

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesionalny. Część teoretyczna jak i praktyczna na bardzo wysokim poziomie.

Anonim

...

Polecam szkolenie

Andrzej Maziuk

...

Polecam dla zainteresowanych tematem. Można zobaczyć jak powinna wyglądać instalacja takich stacji.

Anonim

...

Po szkoleniu nasza ekipa była bardzo zadowolona. Dziękujemy bardzo za fachowo przeprowadzone szkolenie.

Dariusz Pokorski

...

Szkolenie na bardzo dobrym poziomie. Polecam.

Mateusz Korobajło

...

Szkolenie poświecające uwagę na palący problem w Polsce. Wykładowca był przyjazny, chętnie odpowiadał na pytania i objaśniał zawiłości. Polecam!

Anonim

...

Szkolenie bardzo ciekawe. Kompletna wiedza dot. serii falowników Corab Encor oraz magazynów energii przekazana w jasny i zrozumiały sposób.

Eco-Team Eco-Team

...

świetne szkolenie :) Polecam :)

Anonim

...

Bardzo dobre szkolenie dla projektantów oraz pomiarowców. Wyjaśnione zostały zasady doboru, działania systemów kompensacji Q i WH.

Anonim

...

Bardzo ciekawe szkolenie. Dużo wiedzy z zakresu elektrotechniki ale przedstawiona w przystępny sposób.

Adrianna Targacz

...

Bardzo szczegółowe szkolenie, dużo informacji. 5/5

Anonim

...

Szkolenie zostało bardzo profesjonalnie przygotowane. Rozwiało wiele wątpliwości związanych z kwestiami technicznymi oraz montażowymi.

Anonim

...

Bardzo ciekawe spotkanie, dużo pracy warsztatowej w grupach oraz wymiany spostrzeżeń co do aktualnej sytuacji rynkowej a także potrzeb klientów.

Anonim

...

Polecam szkolenia organizowane w ramach Akademii Corab. Znakomicie opracowane materiały, merytoryczne przygotowanie trenera / specjalisty.

Oleksandr Kushnir

...

Mogę śmiało polecić Państwa szkolenie jako bardzo, bardzo ciekawe ...

Anonim

...

Dużo wiedzy technicznej o falownikach i magazynach ENCOR. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie.

Lech Frączkowski

...

Lech Frączkowski LECHTRONIC. Bardzo pozytywna opinia. Wnikliwa odpowiedz ma pytania.

Anonim

...

perfect!

Anonim

...

Dobrze przeprowadzone szkolenie, wiele przydatnych informacji. Polecamy.

Krzysztof Szymkowiak

...

Polecam. Profesjonalne podejście prowadzących szkolenie oraz miła atmosfera Merytoryczne i rzeczowe przekazywanie informacji

Anonim

...

Polecam, szkoleniowiec praktyk , podstawy teoretyczne i trening praktyczny na falowniku i baterii.

Inga Wiśniewska

...

Szkolenie na 5+ Konkretne informacje, dużo praktyki

MARTIN Marci Szymczak MARTIN Marci Szymczak

...

Bardzo udane spotkanie , w naszym przypadku wyjaśnione kwestie dotyczące membrany , która nie cieszy się sympatią wsród kolegów

MARTIN Marci Szymczak MARTIN Marci Szymczak

...

Bardzo udane spotkanie , w naszym przypadku wyjaśnione kwestie dotyczące membrany , która nie cieszy się sympatią wsród kolegów

MARTIN Marci Szymczak MARTIN Marci Szymczak

...

Bardzo udane spotkanie , w naszym przypadku wyjaśnione kwestie dotyczące membrany , która nie cieszy się sympatią wsród kolegów

Anonim

...

Bardzo profesjonalne podejście do tematu szkoleń. Informację przekazywane rzeczowo. Miła atmosfera i otwarte dyskusję. Wielki plus za część praktyczną.

Radosław Bućko

...

Szkolenie przeprowadzone przez bardzo kompetentnego wykładowcę , który przekazał dużo wiedzy. Jedyne czego brakowało to brak fizycznego sprzętu SOFAR na sali.

Anonim

...

Najlepszy sposób, aby zapoznać się różnymi systemami montażowymi, część praktyczna pozwala poznać specyfikę i oszacować czas montażu danego systemu.

Anonim

...

Zarówno pod kątem merytorycznym jak i organizacyjnym poziom bardzo wysoki - ale do tego przyzwyczaił nas już Corab ;) Zaangażowanie prowadzących i wiedza 10/10

Anonim

...

Bardzo ciekawe i pouczające szkolenie. Polecamy się na kolejne

Anonim

...

Bardzo rzeczowo, bardzo dobrze przygotowane.

Anonim

...

Profesjonalne szkolenie. Wysoki poziom merytoryczny, przemyślany podział na bloki tematyczne z częścią handlową oraz techniczną. Bardzo miła atmosfera.

Anonim

...

Szkolenie przeprowadzone w komfortowej atmosferze z przekazaniem konkretnej i praktycznej wiedzy na temat rozwiązań producenta.

Jacek Susło

...

Miła atmosfera, rzeczowe omówienie oferty Corab. Z pewnością odciąży handlowców od tłumaczenia zawiłych szczegółów technicznych.

Anonim

...

Bardzo ciekawe i merytoryczne szkolenie, dużo nowej wiedzy, prowadzący super przygotowany gotowy do odpowiedzi na każde pytanie, super atmosfera i organizacja.

Anonim

...

Świetnie przeprowadzone i bardzo profesjonalnie zorganizowane szkolenie.

Anonim

...

więcej takich treningów.

Anonim

...

Strategia wsparcia technicznego oraz serwisowego jest kluczem do sukcesu. Pozdrawiam Jerzy Kacik.

Aleksander Klejna

...

Bardzo wartościowe szkolenie. Polecam

Anonim

...

Spotkanie przygotowane bardzo profesjonalnie zarówno od strony organizacyjnej jak i merytorycznej. Widać było duże zaangażowanie prowadzących.

Mont Elektra Sławomir Janc Mont Elektra Sławomir Janc

...

Szkolenie rzeczowe, doskonale wprowadza w świat rozwiązań Sofara w technologii magazynowania energii. Przydatne uwagi i wskazówki prowadzącego.

Anonim

...

Bardzo dobre szkolenie. Możliwość zobaczenia sprzętu na żywo. Wykładowcy kompetentni. Dużo ciekawych i przydatnych informacji. Gorąco polecam;)

Anonim

...

Witam. Skolenie bardzo wartościwe i treściwe. Dużo wiedzy a prowadzący bardzo chętnie odowiadali na pytania.

Anonim

...

ok wszystko ok

Anonim

...

Świetne szkolenie!

Jerzy Michałek

...

Mimo ogromu materiału wszystko podane jak na tacy w sposób zrozumiały i praktyczny. Szkoleniowiec kompetentny, organizacja bez zarzutu.

Bogusław Ułas

...

Generalnie bardzo pozytywne wrażenie.

Anonim

...

Polecam każdemu profesjonaliście z branży. Szkolenie było znakomitą okazją do pogłębienia wiedzy oraz zdobycia cennych umiejętności w zakresie pompy ciepła.

Anonim

...

Gorąco polecam, Szkolenie merytoryczne, wykładowcy posiadają dużą wiedzę merytoryczną. Dziękuję Corab Akademia za organizację szkolenia.

Godar Godar

...

Dziękuję Panu Bartkowi za profesjonalnie przeprowadzenie szkolenia.Na wszystkie wątpliwości czy pytania otrzymaliśmy wyczerpujące , pozytywne odpowiedzi.

Dagikom Dagikom

...

Super szkolenie - bardzo polecam.

polandnow

Godło „Teraz Polska” dla Corab Akademii

W 2022 roku Kapituła Konkursu "Teraz Polska" doceniła Corab Akademię.

Godło "Teraz Polska" to wyróżnienie dla marek, które łączą w sobie wysoką jakość i polskie pochodzenie. W 2022 wyróżniono 23 firmy z wielu sektorów gospodarki, m.in. budowlanej, medycznej, spożywczej i energetycznej.

Ta nagroda, to potwierdzenie, że wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do edukacji
i klientów.

Cieszymy się, że doceniono Corab Akademię jako inicjatywę edukacyjną, która przyczyniła się do wzrostu bezpieczeństwa instalacji OZE. Dzięki naszym szkoleniom instalatorzy budują lepsze i bezpieczniejsze instalacje.