Nowe moduły Corab Encor do instalacji biznesowych
kwietnia 14, 2023

Nowe moduły Corab Encor do instalacji biznesowych

W Corab pojawiły się właśnie w sprzedaży nowe moduły Corab Encor EC460M-10-120S. Do jakich instalacji są przeznaczone? Jakie maja przewagi nad innymi modułami? W artykule poniżej znajdziecie odpowiedź.

 

Czym wyróżnia się nowy Corab Encor

Stworzyliśmy ten produkt głównie z myślą o instalacjach komercyjnych. Jest on świetnym wyborem dla przedsiębiorców, którzy chcieliby znacząco zaoszczędzić na kosztach energii. Możemy pochwalić się kilkoma ważnymi przewagami dotyczącymi modułu EC460M-10-120S.

 

Jakość w każdym aspekcie

Moduł nie tylko wykonany jest z wysokiej klasy komponentów. Dodatkowo gwarantujemy jego ogólnopolski serwis. Jako firma z 30-letnim doświadczeniem na rynku potwierdzamy solidność tego produktu.

 

Ułatwiony montaż

Dzięki uniwersalnym wymiarom (1903x1134x30mm) produkt jest prosty w montażu, a co najważniejsze świetnie sprawdzi się i w instalacjach gruntowych, i dachowych.

Moduł zaprojektowany został z myślą o montażu na najpopularniejszych systemach pv i jest z nim kompatybilny. Gwarantuje to łatwą i sprawną instalację.

Dodatkowo moduł Corab Encor jest przystosowany do pracy w łańcuchach osiągających nawet 1500 V DC (MC4 EVO2), co otwiera możliwości budowania dłuższych łańcuchów, a finalnie przekłada się na jeszcze niższe koszty instalacji.

 

Moduł EC460M-10-120S został wyposażony w oryginalne złącza MC4 Stäubli, które gwarantują niezawodne połączenie. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się stabilnym i bezpiecznym działaniem całej instalacji fotowoltaicznej. Z całą pewnością moduły Corab Encor to solidna i skuteczna inwestycja dla przedsiębiorców, którzy pragną korzystać z energii słonecznej i oszczędzać na kosztach energii elektrycznej.