Zielona Firma Instalatorem Roku 2023
15.03.2023

Zielona Firma Instalatorem Roku 2023

Wydarzenie Instalator Roku 2023 przeszło do historii jako niezapomniane i pełne emocji. Finał konkursu przyniósł wiele zwrotów akcji i dał szansę na pokazanie umiejętności sześciu drużynom: EKO PRIME, Instalacyjni.pl, NEO Technika, Solego - Energia Odnawialna, Voltaic System oraz Zielona Firma.

W teleturnieju (I etap), wszystkie ekipy pokazały swoją wiedzę na temat fotowoltaiki, ale również spryt i szybkość. Do kolejnego etapu zakwalifikowały się drużyny z najwyższą punktacją, czyli Voltaic System, Zielona Firma, NEO Technika i EKO PRIME. W sztafecie, która wymagała precyzji i szybkości, zwyciężyły Zielona Firma i NEO Technika.

Ostatni etap turnieju, czyli montaż konstrukcji oraz instalacji hybrydowej, był najbardziej wymagający. Zwycięzcę wyłoniły szczegóły i minuty, a tytuł Instalatora Roku 2023 zdobyła drużyna Zielona Firma. Nagrodę Publiczności otrzymała ekipa NEO Technika, która zdobyła najwięcej głosów.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy za udział. Wydarzenie Instalator Roku 2023 okazało się być prawdziwym spektaklem. Gorące brawa dla wszystkich!

A jak wyglądały całe targi ENEX w naszym wydaniu? Zobaczcie na filmie!