Już są! Falowniki Corab Encor
24.02.2023

Już są! Falowniki Corab Encor

Firma Corab jest producentem systemów fotowoltaicznych i dystrybutorem urządzeń renomowanych marek. Wyróżniają nas doświadczenie i kompetencje które sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce i Europie. Corab to pewny partner w biznesie, za którym stoi 30-letnie doświadczenie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, rozszerzamy portfolio swoich produktów i wprowadzamy własną serię falowników dedykowanych zarówno dla mikroinstalacji oraz dużych inwestycji przemysłowych. Rodzina falowników zbudowana jest z najlepszych na rynku komponentów, ma oryginalny nowoczesny desing oraz wiarygodną polską gwarancję. Jako olsztyńska firma, możemy zaproponować swoim klientom cały zestaw fotowoltaiczny pod swoją marką – konstrukcję, moduły Corab Encor oraz nowoczesne falowniki Corab Encor. Klient może korzystać z zasobów spółki od momentu zakupu towaru w hurtowni B2B Corab. po montaż instalacji na komponentach Corab przez instalatora Corab Partner.

Nowa rodzina falowników Corab Encor:

Falowniki dedykowane dla mikroinstalacji

Corab Encor 4-12k. Urządzenie charakteryzuje się niskim napięciem wejściowym już od 150 V i maksymalnym prądem DC 16A. Ma bardzo dużą elastyczność, dzięki możliwości przewymiarowania nawet do 200%. Falownik jest objęty 12-letnią gwarancją.

Corab Encor 17-30k. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkowo szerokim zakresem napięć MPPT i niskim napięciem startowym. Umożliwia przewymiarowanie nawet do 150% dzięki czemu możemy podłączyć duże moduły fotowoltaiczne. Falownik wyróżnia funkcja kontroli wypływu energii do sieci.

Hybryda Corab Encor 6-15k. Nowoczesny falownik posiada 5 trybów pracy i niezauważalny czas przełączenia na zasilanie awaryjne. Wyróżnia się asymetrycznym obciążeniem mocy wyjściowej na jedną fazę. Dodatkowo hybryda posiada stopień ochrony IP65.

Falowniki dedykowane dla instalacji komercyjnych

Corab Encor 50k. Falownik posiada wyjątkowo wysoką sprawność maksymalną 98,4%, stopień ochrony IP66, oraz kontrolę wypływu energii do sieci. Dodatkowo, wyposażony jest w wentylatory o przedłużonej żywotności, a jego waga jest mniejsza niż urządzeń konkurencyjnych.

Corab Encor 100k. To największy falownik z serii. Ma wysoką sprawność maksymalną 98,6%. Posiada aż 9 MPPT, oraz innowacyjne skanowanie krzywej I-V. To nowoczesne urządzenie z inteligentnym systemem chłodzenia oraz wbudowaną funkcją kontroli eksportu.

Magazyny energii

Corab Encor 6/9/12. Magazyny charakteryzuje bezpieczna technologia nowoczesnych baterii LiFePo4. Dużą elastyczność montażu ułatwia możliwość instalacji na zewnątrz budynku i praca w temperaturach od -30 do +50 stopni Celcjusza. Ponad 6000 cykli gwarantuje bezawaryjną pracę na lata.

 falowniki corab encorCorab One

Falowniki Corab Encor współpracują z autorską aplikacją Corab ONE, posiadającą intuicyjną i prostą obsługę w trzech językach. Aplikacja pozwala na sprawdzanie statusu pracy instalacji fotowoltaicznej. Zaletą Corab ONE jest możliwość monitorowania profilu zużycia energii, co wyróżnia ją na rynku aplikacji. Użytkownik otrzymuje natychmiastowe powiadomienia o stanie instalacji oraz przypomnienia o serwisach. Corab ONE to nie tylko dane instalacji, w aplikacji zaimplementowana jest możliwość dodawania wszystkich dokumentów związanych z instalacją fotowoltaiczną i energią elektryczną. Baza materiałów edukacyjnych i informacyjnych pozwoli odbiorcy poszerzać swoją wiedzę na temat fotowoltaiki i branży OZE.

Szkolenia Corab Encor - efektywne wykorzystanie falowników i magazynów energii

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty, chcesz poznać wszystkie możliwości instalacji Corab Encor, to szkolenia stacjonarne będą idealną okazją. Podczas kursu będziesz miał okazję porozmawiać z naszymi ekspertami oraz poznać szczegółowe informacje na temat naszych produktów i uruchomić falownik. Zapisz się już dziś i nie przegap okazji, aby rozszerzyć swoją wiedzę.

17.04 Poznań

24.05 Jabłonna (k. Warszawy)

19.06 Olsztyn

27.06 Gliwice